Telsar

Telsar to dynamiczny dostawca rozwiązań informatycznych dla biznesu. Jesteśmy prywatną firmą z polskim kapitałem, która specjalizuje się w:

  • Budowie infrastruktury sieciowej i serwerowej,
  • Bezpieczeństwie sieci, usług, użytkowników i informacji,
  • Zarządzaniu sieciami, infrastrukturą IT i aplikacjami,
  • Budowie systemów ITSM,
  • Systemach pracy grupowej.

Oferujemy usługi outsourcingowe, projektowanie i budowę sieci LAN/WAN/WLAN, wdrożenia kompleksowych systemów VoIP, wirtualizację, audyty, opracowanie planów, procedur i polityk bezpieczeństwa, analizy procesów biznesowych.

W ofercie Telsar znajduje się szereg rozwiązań usprawniających działalność biznesową przedsiębiorstw. Podczas realizacji projektów nasi specjaliści dogłębnie analizują wykorzystanie zasobów IT i faktyczne oczekiwania klientów w zakresie infrastruktury i systemów teleinformatycznych.

Na potrzeby usług świadczonych dla naszych klientów stworzyliśmy dwa dedykowane Data Center, które spełniają wszystkie wymagania bezpieczeństwa i utrzymywania baz danych zgodne z regulacjami GIODO i innych instytucji państwowych.

Powodzenie w realizacji projektów prowadzonych przez Telsar zawdzięczamy przede wszystkim grupie wykwalifikowanych specjalistów IT, których profesjonalizm wynika z prawdziwej pasji. Nasi pracownicy to zgrany, kompetentny i doświadczony team projektantów, inżynierów, architektów, analityków i project managerów, którzy zarażają swoim entuzjazmem i kreatywnym podejściem do wszelkich wyzwań.

Realizowanie wysokich wymagań naszych klientów nie byłoby możliwe bez partnerskich relacji, jakie budujemy na każdym etapie współpracy. Bo wiemy, że umiejętność i satysfakcja z pracy w zespole decydują o sukcesie projektów informatycznych.

Ludzie, wiedza, rozwiązania i technologia jaką zgromadziliśmy w Telsar, wraz z produktami naszych partnerów – światowych dostawców sprzętu i oprogramowania – sprawia, że nasza oferta obejmuje wszystkie etapy projektu IT. Od A do Z.