Kadra

Zespół pracowników Telsaru to wysokiej klasy specjaliści, których wiedza, doświadczenie i umiejętności zostały poparte licznymi dyplomami i nagrodami branżowymi. Nasi konsultanci i inżynierowie odpowiedzialni za realizację projektów IT uzyskali wiele tytułów technicznych i certyfikatów, między innymi z następujących firm: CA Technologies, Extreme Networks, Cisco, Cryptzone, Netscout, Hewlett-Packard, Check Point, Novell i Wave Systems.

Wszyscy pracownicy Telsaru są stosownie wykształceni i przeszkoleni, zaś dalszy rozwój ich kwalifikacji jest systematycznie podnoszony, przez udział w wielu dedykowanych szkoleniach technicznych i handlowych.

Kadra zarządzająca

Paweł Rotuski, Prezes Zarządu

Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży IT. Swoja karierę zawodową w sektorze teleinformatycznym rozpoczynał na stanowisku technika serwisu, a następnie inżyniera systemowego. Od 1997 r. Paweł Rotuski pełnił funkcję dyrektora technicznego w firmie Copact Sp. z o.o., a rok później został powołany na członka zarządu tej spółki.

W 2001 roku wraz ze wspólnikiem postanowił założyć firmę świadczącą usługi IT na najwyższym światowym poziomie. Firmę, w której będzie mógł wykorzystać dotychczasowe doświadczenia, a przy tym realizować własną wizję i cele biznesowe. Nazwał ją Telsar Sp. z o.o.

W 2009 roku Paweł Rotuski został również prezesem zarządu i współwłaścicielem spółki Medsar, która specjalizuje się w rozwiązaniach teleinformatycznych dla sektora medycznego.

Paweł Rotuski jest pasjonatem informatyki. Mimo wielu obowiązków wynikających ze sprawowanych funkcji, osobiście uczestniczy w licznych projektach realizowanych przez zarządzane przez niego firmy. Jego zdobywana przez lata wiedza, pogłębiona szkoleniami technicznymi i doświadczeniem przy wdrażaniu dużych systemów teleinformatycznych jest w tej materii bezcenna.

W chwilach wolnych od zajęć służbowych Paweł Rotuski poświęca się modelarstwu RC i szybownictwu. Lubi też nurkować korzystając z uroków egzotycznych raf i polskich jezior. Zimą wybiera narty, które testuje najchętniej na czarnych trasach. Uwielbia też dzikie eskapady. Wtedy wyłącza telefon komórkowy, pakuje plecak i udaje się na takie wyprawy jak ta wokół ośmiotysięcznika Manaslu, gdzie odkrywał uroki najpiękniejszej części nepalskich Himalajów.