Hewlett-Packard

HP jest przedsiębiorstwem z branży zaawansowanych technologii, które prowadzi działalność w ponad 170 krajach. Zajmuje sie opracowywaniem technologii i usług, które mogą pomóc przedsiębiorstwom i klientom indywidualnym w rozwiązywaniu problemów, osiąganiu celów, wykorzystywaniu możliwości, spełnianiu aspiracji i realizacji marzeń. Dzięki nowym pomysłom i sposobom myślenia tworzy coraz prostsze, lepsze i pewne rozwiązania technologiczne, które stale przyczyniają się do poprawy sposobu życia i pracy. HP ma tak kompleksową ofertę produktów wykorzystujących zaawansowane technologie.

 

Obejmuje ona infrastruktury informatyczne, urządzenia kieszonkowe oraz superkomputery o największej na świecie mocy obliczeniowej. Znajdują się w niej również produkty i usługi z dziedzin takich jak fotografia i rozrywka cyfrowa oraz systemy obliczeniowe i systemy drukowania dla klientów indywidualnych. Dzięki tak szerokiej ofercie każdy może znaleźć produkty, usługi i rozwiązania idealnie dostosowane do swoich potrzeb. 

HP dostarcza także zintegrowany pakiet oprogramowania, usług, sprzętu i technologii partnerskiej do tworzenia rozwiązań do zarządzania, rozwiązania Information Management, rozwiązania Business Intelligence i Security Intelligence i Risk Management, które w wyjątkowy sposób umożliwiają Dyrektorom IT wykorzystanie nowych technologii rozwiązań w chmurze, zarządzanie ryzykiem i zagrożeniami, w celu budowy i pełnego wykorzystania nowoczesnego systemu IT i tym samym ciągłe budowanie przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstwa.