Veeam

Veeam® rozumie, jak trudnym wyzwaniem dla firm z całego świata jest utrzymywanie ciągłości biznesowej (Always-On Business™) przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Dlatego Veeam stworzył nowy rynek rozwiązań, które zapewniają wysoką dostępność na potrzeby przedsiębiorstw działających non-stop — Availability for the Always-On Enterprise™. W przeciwieństwie do „tradycyjnych” rozwiązań do backupu, które zapewniają wskaźniki czasu (RTO) i punktu przywracania (RPO) rzędu godzin lub dni, Veeam pomaga firmom uzyskać wskaźnik czasu i punktu przywracania (recovery time and point objectives, RTPO™) na poziomie nieprzekraczającym 15 minut dla wszystkich aplikacji i danych. Jest to zasługą zupełnie nowego, kompleksowego rozwiązania, które oferuje szybkie przywracanie danych, zapobieganie ich utracie, zweryfikowaną ochronę, testowanie kopii zapasowych oraz pełną widoczność. 

Pakiet Veeam Availability Suite™, w skład którego wchodzi oprogramowanie Veeam Backup & Replication™, wykorzystuje wirtualizację, systemy pamięci masowych i chmurę obliczeniową – czyli technologie nowoczesnego centrum danych – aby pomóc firmom oszczędzać czas, ograniczyć ryzyko oraz znacznie obniżyć koszty kapitałowe i operacyjne.

Veeam jest firmą założoną w 2006 r., która obecnie na całym świecie ma 37 000 ProPartnerów i ponad 183 000 klientów. Światowa centrala firmy mieści się w Baar w Szwajcarii, a jej oddziały funkcjonują w różnych krajach świata. Więcej informacji na stronie http://www.veeam.com/pl.