Wheel Systems

WHEEL Systems jest czołowym producentem innowacyjnych rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa systemów IT. Specjalizujemy się w zagadnieniach uwierzytelnienia i autoryzacji użytkowników oraz monitoringu dostępu do sieci korporacyjnych. W swoich produktach łączymy innowacyjność i łatwość obsługi, z silnymi mechanizmami bezpieczeństwa. To cel nadrzędny jaki stawiamy sobie podczas projektowania kolejnych rozwiązań. Jesteśmy liderem na polskim rynku mobilnego uwierzytelnienia użytkowników, a także jedną z nielicznych na świecie firm, oferujących rozwiązania z zakresu monitoringu, rejestracji i zapisu zdalnych sesji.

Uzupełnieniem oferty własnych produktów jest szeroka gama usług, które obejmują m.in. wdrożenia, konsulting, szkolenia, a także wsparcie techniczne świadczone na najwyższym poziomie.

Firma powstała w 2004 roku z inicjatywy doświadczonych specjalistów w branży IT. Od tego czasu zaufało nam ponad 100 firm i instytucji. Wśród naszych klientów znajdują się m.in.: Play, Allegro, Netia, T-Mobile, Orlen S.A., Euro Bank, Bank BGK, Służba Kontrwywiadu Wojskowego, Najwyższa Izba Kontroli, GTS Energis, Asseco Business Solutions S.A., COMARCH S.A, COMP S.A.

Dystrybucja produktów odbywa się za pośrednictwem największych integratorów systemów i dostawców kompleksowych rozwiązań informatycznych na terenie całej Polski.