Partnerzy

Veeam® rozumie, jak trudnym wyzwaniem dla firm z całego świata jest utrzymywanie ciągłości biznesowej (Always-On Business™) przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Dlatego Veeam stworzył nowy rynek rozwiązań, które zapewniają wysoką dostępność na potrzeby przedsiębiorstw działających non-stop — Availability for the Always-On Enterprise™. W przeciwieństwie do „tradycyjnych” rozwiązań do backupu, które zapewniają wskaźniki czasu (RTO) i punktu przywracania (RPO) rzędu godzin lub dni, Veeam pomaga firmom uzyskać wskaźnik czasu i punktu przywracania (recovery time and point objectives, RTPO™) na poziomie nieprzekraczającym 15 minut dla wszystkich aplikacji i danych. Jest to zasługą zupełnie nowego, kompleksowego rozwiązania, które oferuje szybkie przywracanie danych, zapobieganie ich utracie, zweryfikowaną ochronę, testowanie kopii zapasowych oraz pełną widoczność. 
WHEEL Systems jest czołowym producentem innowacyjnych rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa systemów IT. Specjalizujemy się w zagadnieniach uwierzytelnienia i autoryzacji użytkowników oraz monitoringu dostępu do sieci korporacyjnych. W swoich produktach łączymy innowacyjność i łatwość obsługi, z silnymi mechanizmami bezpieczeństwa. To cel nadrzędny jaki stawiamy sobie podczas projektowania kolejnych rozwiązań. Jesteśmy liderem na polskim rynku mobilnego uwierzytelnienia użytkowników, a także jedną z nielicznych na świecie firm, oferujących rozwiązania z zakresu monitoringu, rejestracji i zapisu zdalnych sesji.
Fortinet jest pionierem i światowym liderem rynku zintegrowanych i akcelerowanych sprzętowo systemów zarządzania zagrożeniami – Unified Threat Management (UTM). Rozwiązania te są stosowane przez przedsiębiorstwa oraz dostawców usług telekomunikacyjnych w celu zwiększenia bezpieczeństwa przy jednoczesnym obniżeniu całkowitych kosztów operacyjnych. Produkty Fortinet integrują wiele funkcji bezpieczeństwa: zaporę ogniową, ochronę antywirusową, VPN SSL i IPSec, wykrywanie intruzów, zabezpieczenie przed spamem i programami szpiegującymi oraz zarządzanie ruchem.  Dzięki technologii ASIC oferują nie tylko ochronę sieci każdej wielkości, ale też zarządzanie i raportowanie.
Firma Check Point Software Technologies jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań przeznaczonych do zabezpieczania sieci, systemów komputerowych i Internetu. Dominująca pozycja Check Point na rynku wirtualnych sieci prywatnych (VPN) i systemów zaporowych (firewall) została wielokrotnie potwierdzona w ramach różnych rankingów. Opracowana przez firmę architektura bezpiecznych sieci wirtualnych (SVN – Secure Virtual Network), oferuje mechanizmy budowy sieci VPN i infrastruktury bezpieczeństwa, która gwarantuje bezpieczną i wiarygodną komunikację przez Internet. Oparte o SVN rozwiązania dostarczane w ramach rodziny produktów Next Generation, zabezpieczają biznesową wymianę informacji oraz zasoby sieci korporacyjnych, odległych pracowników, filii przedsiębiorstw, a także ekstranety partnerów handlowych.
Juniper Networks - jako wiodący, globalny dostawca rozwiązań sieciowych i bezpieczeństwa koncentruje swą uwagę na klientach, którzy czerpią strategiczne wartości z wykorzystaniem własnych sieci teleinformatycznych. Do klientów Juniper Networks zaliczają się najwięksi operatorzy telekomunikacyjni, globalne przedsiębiorstwa, agencje rządowe, instytucje badawcze i naukowe. W portfolio Juniper Networks znajduje się szeroki wachlarz produktów sieciowych zapewniających wydajne i bezpieczne funkcjonowanie złożonych sieci pełniących krytyczne role w funkcjonowaniu biznesu klientów, m.in. 25 największych dostawców usług sieciowych na świecie oraz 8 z 15 czołowych firm z listy Fortune 500.
OpenTrust jest dostawcą rozwiązań chroniących  tożsamości osób i urządzeń oraz zabezpieczających elektroniczne dokumenty i transakcje. Będąc jednocześnie uznanym na arenie międzynarodowej Urzędem Certyfikacji gwarantuje niezawodność swoich rozwiązań. Każdego dnia miliony ludzi na całym świecie korzysta z technologii OpenTrust - z identyfikatorów korporacyjnych, paszportów, dowodów osobistych, podczas wymiany danych czy też cyfrowego podpisywania kontraktów.
Firma Extreme Networks od lat znajduje się w czołówce producentów innowacyjnych rozwiązań sieciowych instalowanych na całym świecie. Pozycję lidera podtrzymuje dzięki ciągłemu rozwojowi technologii, nakładom na rozwój i koncentrowaniu się na dostarczaniu kompleksowych i nowatorskich rozwiązań. Obecną pozycję Extreme Networks zawdzięcza najlepszym w swojej klasie technologiom Ethernet, szeroko pojętemu bezpieczeństwu (np. systemy NAC i SIEM), a także zaawansowanemu zarządzaniu oraz monitorowaniu infrastruktury. Dzięki pełnej kontroli punktów końcowych możliwa jest optymalizacja usług dla pojedynczych użytkowników.  
CA Technologies (NASDAQ: CA) to firma oferująca oprogramowanie i rozwiązania z dziedziny zarządzania IT, która dysponuje doświadczeniem obejmującym wszystkie środowiska informatyczne — od mainframe'owych i rozproszonych po wirtualne i chmurowe.CA Technologies zarządza środowiskami IT, zabezpiecza je oraz umożliwia klientom dostarczanie bardziej elastycznych usług IT.
NetScout Systems została założona w 1984 roku i ma siedzibę w Westford, Massachusetts.  Zatrudnia około 900 pracowników w 24 krajach (w tym w Polsce). Firma jest obecnie jednym z wiodących dostawców rozwiązań do zarządzania wydajnością sieci i aplikacji. NetScout obsługuje tysiące klientów na całym świecie.
Cryptzone Group stworzona została przez szwedzkich producentów systemów bezpieczeństwa IT: Cryptzone – specjalizujący się w rozwiązaniach klasy DLP – Data Leak Prevention; Appgate Network Security – specjalizujący się w systemach klasy Inteligent Access Control and Secure Transmission. Dostarcza systemy bezpieczeństwa IT w pięciu głównych kategoriach: