Wiadomości

1 listopada 2019
ZAWIADOMIENIE O ZMIANIE ADRESU SIEDZIBY SPÓLKI TELSAR Sp. z o.o.   Szanowni Państwo, Niniejszym informujemy, że z dniem 01 listopada 2019r. zmianie ulega adres siedziby firmy Telsar Sp. z o.o. Nowy adres firmy to: Telsar Sp. z o.o. ul. J. Dąbrowskiego 30 02-561 Warszawa  
14 czerwca 2017
Telsar we współpracy z Minto Software, jako Partnerzy wydarzenia, zaprezentują się podczas Konferencji Horyzonty Bankowości 2017. Horyzonty Bankowości 2017  to multikonferencyjny projekt, w skład którego wchodzą: Forum Strategii Bankowych 2017, Płatności Mobilne 2017 oraz Forum General Data Protection Regulation 2017.  
10 sierpnia 2015
Firma Check Point Software Technologies jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań przeznaczonych do zabezpieczania sieci, systemów komputerowych i Internetu. Dominująca pozycja Check Point na rynku wirtualnych sieci prywatnych (VPN) i systemów zaporowych (firewall) została wielokrotnie potwierdzona w ramach różnych rankingów.
5 lipca 2015
Telsar nawiazał współpracę z firmą Fortinet i cykl szkolń w zakresie zaawansowanej administracji rozwiązaniami tego producenta. Fortinet jest pionierem i światowym liderem rynku zintegrowanych i akcelerowanych sprzętowo systemów zarządzania zagrożeniami – Unified Threat Management (UTM). Rozwiązania te są stosowane przez przedsiębiorstwa oraz dostawców usług telekomunikacyjnych w celu zwiększenia bezpieczeństwa przy jednoczesnym obniżeniu całkowitych kosztów operacyjnych.
16 czerwca 2015
Z przyjemnością informujemy naszych Klientów, iż Telsar wprowadził do oferty rozwiazania i produkty firmy Juniper Networks. Juniper Networks -  jako wiodący, globalny dostawca rozwiązań sieciowych i bezpieczeństwa koncentruje swą uwagę na klientach, którzy czerpią strategiczne wartości z wykorzystaniem własnych sieci teleinformatycznych.
9 marca 2015
W imieniu firmy Telsar Sp. z o.o. serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach IT pt:  Extremalnie ważne komponenty w nowoczesnej architekturze sieciowej - NAC, NMS, PurView.   26 marca 2015, Warszawa Hotel Mamaison La Regina Jeśli interesuje Państwa: sprostanie szybko rozwijającemu się trendowi BYOD, sprawne zarządzanie i kontrola dostępu dla gości firmy, spójna ochrona danych w organizacjach rozproszonych geograficznie, automatyczna ocena słabych punktów w sieci firmowej, rozwiązanie oferujące jednolite i spójne polityki w sieciach przewodowych i bezprzewodowych, analiza zagrożeń z użyciem agentów lub bez, to te Warsztaty są dla Państwa!
16 września 2013
Telsar Sp. z o.o. rozszerzył ofertę w zakresie rozwiązań przeznaczonych do zabezpieczenia wrażliwych danych firmowych przed wyciekiem na zewnątrz. Zostaliśmy Partnerem fimy Wave Systems, oferującej na polskim rynku m.in. innowacyjny pakiet Wave Safend Data Protection Suite.  
12 kwietnia 2013
Postęp w technologii pozwala nie tylko na sprawne wykonywanie poszczególnych zadań, ale także ułatwia ich realizację, podnosi standard, a w rezultacie zwiększa czas przeznaczony dla pacjentów.
15 marca 2013
Zarządzanie dostępem do aplikacji biznesowych w przedsiębiorstwie - "BYOD - Done RightTM"  to gorący temat prezentacji naszego kluczowego Vendora na Konferencji Teleinformatyka - platforma sprzętowa a sprawy biznes, która odbyła się w dniu 13.03.2013 w Centrum Bankowo- Finansowym w Warszawie. Telsar wraz z firmą Enterasys Networks oraz DNS jako Sponsorzy konferencji, prezentowali nowoczesne podejście do zarządzania aplikacjami biznesowymi, możliwe do wdrożenia w każdym przedsiębiorstwie.
29 stycznia 2013
W drodze przetargu nieograniczonego na dostawę doposażenia pracowni sieciowej wraz z systemem dostępu w listopadzie 2012 roku, wybrana została oferta firmy Telsar, którą oparliśmy na sprzęcie Enterasys Networks, a także na rozwiązaniu Network Access Control tej samej firmy.