Telsar partnerem Netscout Systems, Inc.

14 grudnia 2010

W grudniu 2010 roku, Telsar podpisał umowę partnerską z firmą Netscout Systems – światowym liderem rozwiązań do zarządzania wydajnością sieci komputerowych.

Tym samym Telsar konsekwentnie realizuje politykę rozbudowania portfela swoich dostawców, umacniając swoje kluczowe obszary kompetencyjne. Zespół inżynierów technicznych przebył niezbędne szkolenia techniczne i posiada już odpowiednie kompetencje do konfiguracji rozwiązań Netscout Systems u Klientów.

NetScout Systems, Inc. (NASDAQ-NTCT) został założony w 1984 roku i jest jednym z czołowych producentów systemów do kompleksowego monitorowania i diagnozowania sieci oraz zarządzania zasobami teleinformatycznymi. Poprzez ponad 25 lat rozwijania swoich rozwiązań, NetScout wypracował sobie doskonałą renomę na rynku zarządzania wydajnością i radykalnie zmienił sposób działania przedsiębiorstw i usługodawców poprzez optymalizację i ochronę świadczonych usług dla abonentów i użytkowników w nowoczesnych sieciach IP.

NetScout – najciekawsze informacje:

  • 25 lat innowacji technologicznych,
  • Ponad 20 000 klientów korporacyjnych na całym świecie,
  • Ponad 120 dostawców usług funkcjonujących w 39 krajach,
  • 93% firm ze 100 najbogatszych firm na świecie, korzysta z rozwiązań NetScout,
  • Świadczenie globalnego serwisu i wsparcia technicznego poprzez 5 centrów badawczo rozwojowych umieszczonych na całym świecie,
  • 1 miejsce w „WW market share for 2006*, 2007*, 2008 in Network Performance Management by IDC”,
  • 5 miejsce w rankingu Gartnera ”Availability & Performance Management”.

Siedziba NetScout mieści się w Westford, Massachusetts; firma obsługuje ponad 3000 przedsiębiorstw na świecie.

Więcej informacji na temat firmy Netscout znajdziecie Państwo na stronie: www.netscout.com.