Telsar rozszerza ofertę o systemy zapobiegania utracie danych

9 września 2010

Grupa Cryptzone i Telsar Sp. z o.o. poinformowały o podpisaniu Umowy Partnerskiej. Spółka Telsar będzie oferowała swoim Klientom pełna gamę produktów Cryptzone Group.Nawiązana współpraca jest efektem rozmów podjętych między firmami w pierwszej połowie 2010 roku.
„Warte podkreślenia jest to, iż jest to pierwsza Umowa partnerska podpisana od momentu otwarcia biura w Polsce. I nie tylko z tego względu podchodzimy do niej bardzo poważnie. Dowodzi ona rosnącego zapotrzebowania na innowacyjne produkty do zabezpieczeń IT, a także znacząco rozszerza zasięg naszego działania w Polsce” – mówi Piotr Laskowski, VP Partner Poland. „Niewątpliwym atutem nowego partnerstwa jest posiadanie przez Telsar dużego doświadczenia w tworzeniu architektury, wdrażaniu i wspieraniu powdrożeniowym oferowanych rozwiązań. Dzięki współpracy z Telsar będziemy kierować naszą ofertę do szerszego grona przedsiębiorstw m.in. z sektora przemysłowego i opieki zdrowotnej i tym samym zamierzamy pozyskiwać nowych Klientów” – dodaje Piotr.

„Od pewnego czasu szukaliśmy wiarygodnego vendora, który pozwoliłby nam rozszerzyć ofertę w zakresie bezpieczeństwa IT i z decyzją o partnerstwie z Cryptzone Group nie zwlekaliśmy zbyt długo. Stawiamy na pełny profesjonalizm i dlatego kolejnym krokiem po podpisaniu Umowy Partnerskiej było dedykowanie zespołu technicznego i handlowego, odpowiedzialnego za produkty Cryptzone Group – powiedział Paweł Rotuski, Prezes Zarządu Telsar Sp. z o.o. „Mamy nadzieję, iż innowacyjna technologia ochrony danych i informacji, szeroka gama produktów przy prostocie obsługi i elastyczności konfiguracji, pozwoli dotrzeć nam do nawet najbardziej wymagających Klientów” – dodaje Paweł.

Informacji udzielają:

Piotr Laskowski, VP Partners Poland
Email: piotr.laskowski@cryptzone.com

Paweł Rotuski, Prezes Zarządu Telsar Sp. z o.o.
Tel: +48 22 339 18 31

O firmie Telsar Sp. z o.o

Firma TELSAR powstała w 2001 roku i jest dynamicznie rozwijającą się na rynku polskim firmą, której działalność skupia się na kompleksowej informatyzacji przedsiębiorstw, w szczególności w obszarze IT Service Managementu, budowie profesjonalnych i bezpiecznych systemów i sieci teleinformatycznych oraz systemach pracy grupowej. Siedziba firmy mieści się w Warszawie. Od wielu lat jest partnerem: CA, HP, Novell, Cisco, Enterasys.

O Cryptzone Group:

Cryptzone Group (OMX: CZON B) dostarcza systemy do zapobiegania utracie danych w trzech głównych kategoriach: kontrola dostępu oparta o role, szyfrowania poufnych danych, a także Java komunikacja P2P. Celem Cryptzone Group jest oferowanie rozwiązań przyjaznych dla bezpieczeństwa użytkownika w celu zwiększenia ogólnego bezpieczeństwa informacji, przez co minimalizuje się ryzyko wycieków informacji, a administratorzy mają pełną kontrolę nad uprawnieniami.
Firma posiada oddziały w Szwecji, Wielkiej Brytanii, USA i Polsce. Więcej informacji na temat firmy i jej rozwiązań można znaleźć na:
www.cryptzone.com, www.appgate.com, www.mindterm.com i www.controlguard.com.
Akcje Cryptzone są notowane Giełdzie First North w Sztokholmie w Szwecji. First North jest alternatywnym rynkiem, prowadzonym przez różne wymiany w ramach NASDAQ OMX. Certyfikowanym doradcą jest Thenberg i Kinde AB Fondkommission, 031-745 50 00.